(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2018-01-30 07:45

wheel loader

(Nr 2333828)
wheel loader

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2.35

Waga w kg (łączna):

3000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 438.00 km

Informacje dodatkowe:

Wymagane najazdy po stronie przewoznika

Oferty od Przewoźników (0)

3700 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 08:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B.:)

Cena (zawiera VAT): 3700 zł

Wiadomości: (4)

Andrzej F. (Zleceniodawca)
03-02-2018, 08:28
Witam Czy istnieje mozliwosc wyslania ciezarowki ktora przewozi ze soba najazdy do przewozow samochodow? Maszyna sama wazy okolo 2.7 tony plus lyzki itp. Kiedy ewentualnie najblizszy termin odbioru i dostarczenia maszyny?
Mariusz P. (Przewoźnik)
04-02-2018, 22:21
Witam. Transport realizujemy 1-3 dni od momentu złożenia u nas zamówienia bezpośrednio. Wszystkie szczegóły do uzgodnienia indywidualnie z spedytorem prowadzącym (dzień odbioru/godzina/awizacja itd itp --- Zapraszamy
Andrzej F. (Zleceniodawca)
06-02-2018, 23:06
Witam. Chcialbym otrzymac tylko potwierdzenie ze w proponowanej cenie otrzymam zaladunek i rozladunek dzieki najazdom przewozonym na naczepie . Jest to niezbedny element aby zaladowac maszyne i rozladowac. Dziekuje
Mariusz P. (Przewoźnik)
10-02-2018, 14:59
Witam, niestety nie oferujemy załadunków ani rozładunków nawet odpłatnie. Jak coś to zapraszamy.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych należą np.:

urządzenia do prac ziemnych (koparki, zgniatarki),pojazdy do robót drogowych np., stabilizatory podłoża,pojazdy do prac palowych (zestawy palownicze, młoty kafarowe),urządzenia do odwadniania (wodomiatacze, pompy),pojazdy do przeróbki kruszyw,urządzenia do robót zbrojarskich,pojazdy do produkcji i przewozu masy betonowej (betonownie i środki transportu masy do betonowania),pojazdy do transportu samochodowego (różnego rodzaju naczepy i pojazdy ciężarowe),urządzenia zmechanizowane,urządzenia pomocnicze (stojaki, czy inne szalunki),urządzenia do transportu niedalekiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Przewóz pojazdów budowlanych to transport ponadgabarytowy, co równa się temu, że firma przewozowa powinna mieć odpowiednie uprawnienia i dysponować należytym sprzętem. Do transportu maszyn drogowych najczęściej używa się dużą naczepę – tele lub naczepy dłużnicowe.

Koszt przewozu pojazdów budowlanych

    Koszt transportu urządzeń budowlanych zależy w głównej mierze od rozmiarów, ciężaru i stanu pojazdu, a oprócz tego od odległości pomiędzy miejscem załadunku, a strefą rozładunku. Dodatkowo istotnym czynnikiem oddziałującym na koszt jest jego termin przewozu. Przykładowo, przewóz wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 zł.

Adres i termin nadania

Torquay, TQ1 1HE, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vannes, 56000, Francja

Termin elastyczny