(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-12-31 22:34

Wheels

(Nr 2249238)
Wheels

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

28.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

80

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 930.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

130 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 08:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, Jesteśmy zainteresowani oprawą transportową Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5 do 25ton ładowności oraz nienormatywne. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS (500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Pozdrawiam Paweł L.

Cena (zawiera VAT): 130 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego typu – tworzą bazę, na której bezproblemowo można przewieźć małe paczki i rzeczy. Transport na paletach to przeważnie wybierana metoda przewozu cięższych ładunków. Dzięki paletom zazwyczaj przewozi się pakunki ważące więcej niż 70 kg – bramki stalowe, skrzynki, materiały budowlane, itd. Żeby precyzyjnie oszacować koszt przewozu towaru na paletach, można skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, a uzyskamy wyceny od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie paletowym. W szacowaniu kosztów przewozu kluczowe znaczenie ma liczba palet, ciężar ładunku i gatunek przewożonych przedmiotów. Paczki znajdujące się na paletach wynoszone są dzięki wózkom widłowym.

Europalety oraz inne rodzaje palet

    W transporcie paletowym góruje europaleta, opisywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta ma wymiary 800x1200x150 mm i jest zrobiona z drewna. Przy transporcie przemysłowym wykorzystuje się również palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 milimetrów. Palety dedykowane do transportu w pojemnikach metalowych posiadają format 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym stosuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety zrobione z drewna ostatnio zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które nadają się do użytku przez przez10-15 lat.

Koszt przewozu palet w Polsce
    Średnia cena netto transportu palet  w Polsce kosztuje 187,8 PLN i to wynosi 57 groszy za km.

Koszt przewozu palet na trasach międzynarodowych

    Transport palet na trasach międzynarodowych to średni koszt 581 złotych, a to wynosi 46 gr. za kilometr.

Adres i termin nadania

Turriff, AB53 4EL, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, 10431, Wielka Brytania

Termin elastyczny