(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-22 19:37

wiazki z krzewów - lekkie - 2 miejsca paletowe

(Nr 2406176)
wiazki z krzewów - lekkie - 2 miejsca paletowe

Długość [m]:

2.4

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

125.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Miejsce rozladunku znajduje sie 20 km od kiefersfelden po stronie austriackiej - Scheffau am Wilden Kaiser Dorf, Austria

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 740.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przewiezienia niewielki towar, który nie potrzebuje skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia całej powierzchni, wtedy wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar jest większy niż 3,5 t. oraz pozostałe pojazdy spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka oraz furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być dopasowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – waga i wielkość. Należy również dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, warto opisać pakunek. Ważna jest także informacja w kwestii usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją może być również czas realizacji usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zwykle palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kiefersfelden, 83088, Niemcy

Termin elastyczny