(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-05-25 13:22

widły do wózka widłowego 2szt. pakowane pojedyńczo (Nr 2749764)

Długość [m]:

1.1

Szerokość [m]:

0.12

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

70.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 594.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która musi porządnie ochronić sprzęt, aby ustrzec się zniszczeń, zarysowań jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu są spawarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

    Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie związana przede wszystkim od wielkości i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do punktu rozładunku. Zazwyczaj przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych certyfikatów jak i profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z kosztem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu na obczyznę

    Często wybieranymi kierunkami w europejskim przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na 1 km na trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki do UK będzie kosztował niecałe 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn płacimy prawie 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka kosztuje prawie 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Zbożowa 16, Katowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Skandawa 31, Skandawa, 11-410, Polska

Termin elastyczny