(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-05-25 16:29

Wiertnica (Nr 2750564)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.1

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

4300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1210.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie dotyczy tylko grabi czy węży do ogrodu. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport stołów, rzeźb. Są to najczęściej wielkie elementy jak i są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować ogólnie rzecz biorąc każdym typem samochodu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy najczęściej nie jest zamknięty w skrzyniach, z tego powodu trzeba go należycie ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przesuwał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył innych sprzętów znajdujących się w samochodzie, czy też nie zniszczył samego samochodu transportującego.

Jeśli posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie możemy sami go przewieźć, wtedy warto skierować się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym sposobem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące przewoźników. W przypadku, gdy chcemy zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, wagę, czy też liczbę rzeczy którą chcemy przewieźć. Czym dokładniej przedstawimy naszą paczkę tym przewoźnicy dokładniej wycenią cenę przewozu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych zazwyczaj zależy od odległości do pokonania oraz gabarytów paczki. Najczęściej po zgłoszeniu zlecenia w portalu, należy odczekać niewiele czasu, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest poczekać chodź dzień, żeby uzyskać jak najwięcej wycen od firm transportowych. Wtedy zostaje tylko wyselekcjonować zlecenie najkorzystniejszego transportu sprzętu do ogrodu dla nas.

Adres i termin nadania

Mengerskirchen, 35794, Niemcy

Od 26 maj 2018 do 10 cze 2018

Adres i termin dostawy

Świdnik, 21-040, Polska

Od 27 maj 2018 do 20 cze 2018