(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Wiertnica studni (Nr 4778692)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

3500.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Dystans: 612.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna właściwie ochronić urządzenie, aby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, maszyny czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu będzie związana często od gabarytu jak i ciężaru maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. W większości przypadkach transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga stosownych koncesji jak i specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z wydatkiem blisko 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu na 1 km przy trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 złotych. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do UK będzie kosztował niecałe 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za przewóz maszyn płacimy blisko 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.