(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

wiezba dachowa wymiary sterty dl 7m szer 1,8m wys 1,2m (Nr 5967860)

wiezba dachowa  wymiary sterty  dl 7m  szer 1,8m  wys 1,2m

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

drewno ulozone mozna nabrac widlakiem najlepiej samochod z hds

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 149.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Pabianice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Gizałki

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Przewóz innych ładunków

Koszt przewozu ładunków jest uzależniony od rozmiaru ładunku, terminu przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

Transport ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - obejmują platformę, na której umieszcza się niewielkie rzeczy lub opakowania. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na tych platformach często transportuje się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (np., terakota, panele itd.), drzwi jak także produkty chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić pojazdem ciężarowym oraz zajmuje tylko fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie ładunków w postaci płynu lub ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić drobnicę w paczkach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

Pozostałe ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.