(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-07-24 14:03

winda lkw laderbordwand

(Nr 1919813)
winda lkw laderbordwand

Długość [m]:

2.30

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

1.30

Waga w kg (łączna):

600.00

Dystans: 606.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna odpowiednio ochronić urządzenie, aby ustrzec się uszkodzeń, otarć jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu należą spawarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

    Cena transportu maszyn i sprzętu jest uzależniona głównie od wymiarów i ciężaru maszyny oraz od trasy czyli od punktu załadunku do punktu rozładunku. Nierzadko przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych zaświadczeń jak i specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z ceną prawie 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na jeden km przy trasie Polska – UK jest wydatkiem około 0,70 PLN. Weźmy na przykład, transport spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy niecałe 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za transport urządzeń płacimy średnio 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka zapłacimy blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Bünde, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stęszew, Polska

Termin elastyczny