(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-21 16:34

Windows #2 (glass expendable, but please protect the frame)

(Nr 1916433)

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

145

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

250.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

225

Dystans: 1347.00 km

Informacje dodatkowe:

packed on a pallet. number of items is +/- 1. Please treat the frame with care, even though the glass is expendable.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ błędy w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, np. mokrą gąbką. Potem wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby znaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary zebranych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Ennepetal, 58256, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sztokholm, Szwecja

Termin elastyczny