(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Windows and shades (packed for transport) (Nr 4946842)

Waga w kg (łączna):

1300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 2261.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Rhineland-Palatinate, Fürfeld

Od 22 sie 2019 do 2 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Castilleja De La Cuesta

Od 27 sie 2019 do 18 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę pakunków, aby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.