(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Wioślarz (Nr 5462138)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

1

Dystans: 36.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Romford

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, England, London

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które najczęściej znajdują się na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt treningowy uważa się także między innymi: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży i niełatwo przetransportować go samodzielnie.

Sprzęt treningowy musi być należycie spakowany oraz osłonięty podczas przewozu. Dobrą praktyką jest zastosować oryginalne opakowania. Gdy urządzenie może ulec defektowi, bezpiecznie jest wykorzystać do osłony takie tworzywa jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch jak również taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, trzeba go rozkręcić i osłonić wszystkie części oddzielnie - głównie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy musi być stabilny wewnątrz kartonu – zadbajmy więc o to, aby niezapełnione przestrzenie w skrzyni wypełnić gazetami czy też folią bąbelkową. Elementy nie mogą przemieszczać się w środku skrzyni.

Na koszt transportu sprzętu sportowego przyczynia się trasa pomiędzy miejscem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, ciężar i wielkość, a także liczba egzemplarzy potrzebnych do przewiezienia. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 złotych. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 zł.