(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-09-06 22:34

Wiosło od kajaka

(Nr 2013653)

Długość [m]:

2.20

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

2.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2283.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to przyrządy, które zazwyczaj można znaleźć na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się dodatkowo na przykład: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W niemało przypadkach sprzęt sportowy jest ciężki i trudno przetransportować go samodzielnie.

    Sprzęt treningowy powinien być odpowiednio spakowany i zabezpieczony podczas przewozu. Najlepiej jest wziąć oryginalne kartony. Jeżeli sprzęt może ulec defektowi, trzeba użyć do zabezpieczenia takie surowce jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu części, trzeba go rozłożyć i zabezpieczyć wszystkie części z osobna - w głównej mierze, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy w środku opakowania – zadbajmy wobec tego o to, żeby niezapełnione przestrzenie w paczce zapełnić materiałami czy też styropianem. Sprzęt nie mogą przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na koszt przewozu sprzętu sportowego wpływa odcinek pomiędzy adresem załadunku, a adresem wyładunku urządzenia, waga i wielkość, jak również ilość sztuk koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 PLN. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 PLN. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 złotych.

Adres i termin nadania

Carlisle, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny