(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-09-06 22:34

Wiosło od kajaka

(Nr 2013653)

Długość [m]:

2.20

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg:

2.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2283.00 km

Informacje dodatkowe:

wiosło wraz z kaskiem i fartuchem do kajaka dokładnie z Maryport 28mil od Carlisle

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to przyrządy, które zwykle znajdują się na siłownibieżnie, atlasy. Za sprzęt do siłowni uznaje się dodatkowo na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W wielu przypadkach sprzęt treningowy dużo waży oraz ciężko przetransportować go samemu.

    Sprzęt sportowy musi być solidnie zapakowany i osłonięty w trakcie transportu. Dobrą praktyką będzie użyć oryginalne opakowania. Jeśli urządzenie może szybko ulegnąć defektowi, trzeba zastosować do zabezpieczenia takie materiały jak: pudełka, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go rozłożyć i zapakować wszystkie elementy odrębnie - w głównej mierze, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy wewnątrz skrzynizadbajmy wobec tego o to, aby puste obszary w paczce zapchać materiałami czy też styropianem. Elementy nie powinny przesuwać się wewnątrz kartonu.

    Na koszt transportu sprzętu sportowego rzutuje odległość między adresem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, waga i wymiary, jak również liczba sztuk potrzebnych do przewiezienia. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 . Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 PLN. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 PLN.

Adres i termin nadania

Carlisle, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny