(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2018-05-24 22:41

Wirówka do wirowania dywanów

(Nr 2747660)

Długość [m]:

3500

Szerokość [m]:

1100

Wysokość [m]:

1100

Waga w kg (łączna):

380.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Dystans: 4736.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o ofertę dostawy wirówki do naszego klienta w Uzbekistanie. Adres dostawy "Арк Булак", код 26003. ул. Самарканд йули 36, Ташкент, Узбекистан

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i urządzeń przemysłowych

Maszyny i urządzenia przemysłowe

Przewóz urządzeń przemysłowych jest pojęciem bardzo ogólnym i całkiem niełatwym przy realizacji. Wynika to głównie z gabarytów oraz ciężaru tych urządzeń, które w zależności od zastosowania znacznie się różnią, a mogą uzyskiwać szczególnie znaczne wymiary. Do ich przewiezienia zwykle są niezbędne specjalistyczne ciężarówki przystosowane do przewozu ładunków nadgabarytowych. W wypadku takich transportów często wymagane jest pozwolenie na przejazd. Można skonsultować się w tej kwestii z wyszukaną firmą przewozową, aby nie dopuścić do zatrzymania maszyn na trasie przez drogówkę. W momencie, gdy prowadzimy poszukiwania tego rodzaju transportu, opłaca się skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki niej, do twojego zlecenia przewozu ma wgląd bardzo sporo rozmaitych firm mających wszelkiego rodzaju ciężarówki, a poprzez sposób licytowania ofert, można zdobyć wielce tanią cenę za usługę. W wypadku przewozu urządzeń za granicę, do UK czy Niemiec, koszt takiej usługi to niecałe 1,28 zł/km. Ponieważ maszyny takie jak traktory, silosy czy inne maszyny rolnicze lub budowlane, są przedmiotami drogimi, lepiej więc wybrać przewoźników, którzy posiadają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego towaru.

Adres i termin nadania

Zakładowa 1, Komorniki, Polska

Od 31 maj 2018 do 8 cze 2018

Adres i termin dostawy

Uzbekistan Street, Yangi Bozor, Uzbekistan

Termin elastyczny