(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-12-29 17:43

Witam. Chce przewiezc paczke 60/53/50. Waga okolo 40 kg. Gdyby ktos mial miejsce najlepiej w przyszlym tygodniu to prosze o oferty

(Nr 2247276)

Długość [m]:

0.53

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 2062.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, należy opublikować bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Cegielnia-Markowicze, 23-415, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leicester, Wielka Brytania

Termin elastyczny