(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 22:13

Witam posiadam dwa motory do przewiezienia z uk do Polski

(Nr 1878476)
Witam posiadam dwa motory do przewiezienia z uk do Polski

Dystans: 2066.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zwykle drogocenne towary, które wydają się na ogół niełatwe do zabezpieczenia podczas przewozu. Niełatwe - jednakże tylko pozornie. Prawidłowo przymocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. W trakcie przewozu na naczepie, potrzebne będą 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą jedynie 2, ze względu na fakt, że posiadają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta i między przewożonymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Występują poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i często nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszystkie detale i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą tego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 złotych za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma może przewieźć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Yeovil, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dubeczno, Polska

Termin elastyczny