(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 22:13

Witam posiadam dwa motory do przewiezienia z uk do Polski

(Nr 1878476)
Witam posiadam dwa motory do przewiezienia z uk do Polski

Dystans: 2066.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to często kosztowne towary, które wyglądają na ogólnie ciężkie do unieruchomienia podczas przewozu. Trudne - chociaż jedynie na pozór. Właściwie umocowany jednoślad w 100% przetrzyma przewóz bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas przewozu na naczepie, niezbędne będą 4 pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są raptem dwie, ze względu na fakt, że dysponują one szyny powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach auta oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed jazdą osuszyć bak motoru, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Istnieją także platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt stale. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Yeovil, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dubeczno, Polska

Termin elastyczny