(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-27 03:00

Witam, potrzebuje transport busa Ford Transit 350L kontener .Wysokość 325 cm szer 220cm długość 69 (Nr 2754348)

Marka i model:

Ford Transit 350L

Waga w kg (łączna):

2500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1562.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się nierzadko, jak nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby transportu auta

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia w czasie transportu. Wypada nie zapominać także, że właściwa masa przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Via Monte Nero, Soresina, 26015, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brodnica, Polska

Termin elastyczny