(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-26 18:45

witam prosze o oferte transport silnika motocyla 60 kg na palecie lub / Gorlice (KR) - Herne (Bielefeld) A40 / A2

(Nr 2117094)
witam prosze o oferte transport silnika motocyla 60 kg  na palecie lub / Gorlice (KR) - Herne (Bielefeld) A40 / A2

Marka i model:

uszkodzony

Waga w kg:

90.00

Dystans: 1112.00 km

Informacje dodatkowe:

witam prosze o oferte transport silnika motocyla 60 kg na palecie lub / Gorlice (KR) - Herne zachodnia westfalia. kto leci na drogi tydzien z pod Krakowa do holandi ??? chetnie zaladuje dzieki za oferty do 50 €

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 12:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam Witam tak jak w zleceniu Ładujemy towar środa sobota dostawa przy szybkiej akceptacji cena do negocjacji każdy tydzień u nas jest taki sam towar ubezpieczony na 100000 € śledzenie przesyłki 24 na dobę Czekam teraz na twój pozytyw proszę o kontakt przed akceptację oferty ilość miejsc ograniczona bez problemu można przełożyć towar na kolejny tydzień Pozdrawiam Paweł

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

420 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 20:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 420 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często drogocenne towary, które wydają się ogólnie nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Trudne - aczkolwiek jedynie złudnie. Należycie przymocowany motocykl na pewno przetrzyma drogę bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas transportu na przyczepie, potrzebne będą cztery liny mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są wyłącznie 2, ponieważ mają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Najważniejsze jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w branżowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach auta oraz pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Istnieją także platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Warto zawsze dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest ryzykowne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może wziąć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Gorlice, Polska

Od 2 lis 2017 do 4 lis 2017

Adres i termin dostawy

57392, Schmallenberg, Niemcy

Termin elastyczny