(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-11-18 20:37

witam zlece transport ciagniak z turem jest rampa załadunkowa

(Nr 2163894)
witam zlece transport ciagniak z turem jest rampa załadunkowa

Marka i model:

massey ferguson 3050

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

4000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 975.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń rolniczych z reguły bywa przewozem ponad formatowym. Do maszyn rolniczych kwalifikujemy kombajny, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Duże maszyny uprawne bywają maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie mogą swobodnie przemieszczać się po drogach, gdyż ich wielkość przerasta dopuszczalne gabaryty zakładane przez przepisy w Polsce jak i w Europie. Problem stanowić może jeszcze napór osi maszyn uprawnych, jaki przewyższa reguły dopuszczalne dla większości dróg.

Jak przewozi się pojazdy rolnicze?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych zazwyczaj używa się naczepy rodzaju jumbo i tele. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń rolniczych powinni posiadać odpowiednio dostosowanymi lawetami, jakie podołają przetransportować urządzenia rolnicze ważące do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a również mieć odpowiednie uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, jeśli zestaw przewyższa dozwolone reguły gabarytami lub ciężarem, wymagane będzie uzyskanie odpowiedniego zezwolenia, a jeszcze potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt transportu maszyn uprawnych

    Koszt transportu maszyny rolniczego jest zależna od wielkości, wagi i stanu maszyny. Na wycenę transportu wpływa także odległość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Znaczącym elementem może być jeszcze czas przewozu.

Adres i termin nadania

Svinndal, 1593, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Dwór, 89-620, Polska

Termin elastyczny