(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-07-27 10:39

witryna chłodnicza stojąca z bokami ze szkła

(Nr 1924769)

Długość [m]:

0,40

Szerokość [m]:

0,43

Wysokość [m]:

0,95

Waga w kg (łączna):

35.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

189

Dystans: 494.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje przetransportować małą witrynę chłodniczej o wysokości 1 m. Witryna zapakowana i zabezpieczona do przewozu, należy obchodzić się z nią delikatnie gdyż ściany witryny wykonane są ze szkła. Termin realizacji do końca tygodnia.

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

ID firmy: 74745
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 11:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-28 do 2017-07-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-29, 11:15

Opis oferty:

Witam zaladunek piątek lub sobota dostawa bez przeladunkow mamy koce transportowe nie kurier

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: produkty elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Jeżeli zamawiasz transport produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o stosowne osłonięcie sprzętu. W przypadku, kiedy chcesz przewieźć urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby ustrzec się zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po produkcie.

    Zamrażarki wypada rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, należy wyciągnąć oraz zapakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki należy zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki chronimy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, masy i działania wyposażenia AGD. Innym czynnikiem wpływającym na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 zł. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 zł.

Adres i termin nadania

Swarzędz, Polska

Od 31 lip 2017 do 1 sie 2017

Adres i termin dostawy

Myślenice, Polska

Od 1 sie 2017 do 2 sie 2017