(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-07-27 10:39

witryna chłodnicza stojąca z bokami ze szkła

(Nr 1924769)

Długość [m]:

0,40

Szerokość [m]:

0,43

Wysokość [m]:

0,95

Waga w kg:

35.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

189

Dystans: 494.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje przetransportować małą witrynę chłodniczej o wysokości 1 m. Witryna zapakowana i zabezpieczona do przewozu, należy obchodzić się z nią delikatnie gdyż ściany witryny wykonane są ze szkła. Termin realizacji do końca tygodnia.

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 11:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-28 do 2017-07-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-29, 11:15

Opis oferty:

Witam zaladunek piątek lub sobota dostawa bez przeladunkow mamy koce transportowe nie kurier

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 typy: sprzęty elektryczne znaczących formatów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

    Jeśli zlecasz transport sprzętu AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o właściwe zabezpieczenie urządzenia. W momencie, gdy musisz przewieźć sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uniknąć uszkodzeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne kartony po urządzeniu.

    Zamrażarki należy rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, wypada wyjąć i spakować odrębnie. W momencie transportu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz kartony – a kanty pralki chronimy styropianem. Wyposażenie duże takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, wagi i sprawności urządzenia AGD. Innym elementem oddziaływującym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 . Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 . Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Swarzędz, Polska

Od 31 lip 2017 do 1 sie 2017

Adres i termin dostawy

Myślenice, Polska

Od 1 sie 2017 do 2 sie 2017