(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 12:22

WITRYNA Z RADOMSKA DO LUBLINA

(Nr 1876985)
WITRYNA Z RADOMSKA DO LUBLINA

Długość [m]:

1,7

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

204

Waga w kg:

120.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 282.00 km

Informacje dodatkowe:

WITRYNA 170X204X60 CM Z 3 CZĘŚCI PŁATNOŚĆ GOTÓWKA NA ZAŁADUNKU

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, dlatego że pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, np. wilgotną ściereczką. Później należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu przedmiotów, a również podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Radomsko, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny