(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-30 13:20

Witrynka, panele podłogowe kilka skrzynek drewnianych.

(Nr 1818976)
Witrynka, panele podłogowe kilka skrzynek drewnianych.

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2050.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia mam jedną wysoką szafkę (witrynkę) deski (panele) podłogowe (na 60m2 podłogi), matę wygłuszającą, około 6 skrzynek drewnianych 40 x 50 x 30 cm, 2 żyrandole, i trochę drobiazgów. Myślę ze wszystko mogę zapakować na dwie europalety jeśli ktoś woli odebrać przesyłkę tak zapakowaną, lub pozostawić do zabrania poszczególne rzeczy. Zależy mi nadać to jak najszybciej i odebrać w przyszłym tygodniu na miejscu w Bułgarii.

Oferty od Przewoźników (0)

2499 zł

ID firmy: 71761
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-06-2017, 22:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-20 do 2017-07-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2499 zł

Wiadomości: (1)

Adam B. (Przewoźnik)
19-06-2017, 11:24
Aktualne???

3499 zł

ID firmy: 71761
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-05-2017, 23:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-08 do 2017-06-22

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport w podanym przedziale czasowym.

Cena (zawiera VAT): 3499 zł

Wiadomości: (4)

Adam B. (Przewoźnik)
01-06-2017, 22:44
Jakas decyzja?propozycja??
Adam B. (Przewoźnik)
04-06-2017, 21:07
Halloooo,aktualne???
Ola W. (Zleceniodawca)
06-06-2017, 10:31
Pana oferta wychodzi drożej niż oferta od regularnej firmy kurierskiej. Czy jest to Pana ostateczna cena?
Adam B. (Przewoźnik)
12-06-2017, 16:59
Żadna regularna firma kurierska tego nie zabierze,ale pomijając,jeśli aktualne,to jaki konkretny budżet??autko jedzie w środę wieczorem lub czwartek w tamtym kierunku.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do całkowitego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy meble używane, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, na przykład mokrą szmatką. Potem warto rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, albowiem części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie osłonić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić czujność na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu przedmiotów, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Piaseczno, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Słoneczny Brzeg, Bułgaria

Termin elastyczny