(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-25 15:04

Witrynka przeszklona

(Nr 2114193)

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

138

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 505.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin po 2 listopada. Odbiór i przywóz do osoby prywatnej. Z możliwością bezpiecznego zapakowania witrynki do transportu. Będzie wydana bez opakowania.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Przewóz palet


Palety służą do transportu ładunków różnego typustanowią podstawę, na której bezproblemowo można przewieźć nieduże paczki oraz rzeczey. Przewóz na paletach to zazwyczaj wybierana metoda transportu cięższych ładunków. Dzięki paletom często przewozi się pakunki przekraczające 70 kilogramów – bramki stalowe, skrzynki, produkty budowlane, itd. Żeby dobrze oszacować koszt przewozu palet, dobrą praktyką jest skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, a dostaniemy wyceny od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie na paletach. Przy szacowaniu kosztów przewozu istotne znaczenie miewa ilość palet, waga towaru i gatunek przewożonych przedmiotów. Ładunki paletowe podnoszonedzięki wózkom widłowym.


Europalety oraz pozostałe rodzaje palet


Przy transporcie na paletach jest na pierwszym miejscu europaleta, opisywana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Normalna Europaleta ma wielkość 800x1200x150 milimetrów oraz jest wyprodukowana z drewna. Przy transporcie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 mm. Palety dedykowane do transportu w pojemnikach metalowych posiadają rozmiary 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym używa się za to palety spełniające standardy CP. Palety zrobione z drewna coraz częściej zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które nadają się do użytku przez do10-15 lat.


Koszt przewozu palet w Polsce
Średnia cena netto przewozu palet  w Polsce wynosi 187,8 złotych, a to wynosi 57 gr za km.


Ceny transportu palet za granicą


Przewóz palet na trasach międzynarodowych to przeciętny koszt 581 złotych i to wynosi 46 groszy za kilometr.


Adres i termin nadania

Świdwin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny