(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-25 15:04

Witrynka przeszklona

(Nr 2114193)

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

138

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 505.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin po 2 listopada. Odbiór i przywóz do osoby prywatnej. Z możliwością bezpiecznego zapakowania witrynki do transportu. Będzie wydana bez opakowania.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, gdyż błędy na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    Na początek, jak transportujemy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Potem należałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niepewne, albowiem elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych obiektach, takich jak np. łóżko, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do transportu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Świdwin, 78-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny