(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-12 11:34

Wlochy,40 kartonow plus duze worki

(Nr 2086092)
Wlochy,40 kartonow plus duze worki

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 1477.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pakunków, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące konkretnych mebli.

     Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Rieti, 02100, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Termin elastyczny