(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnmobil (Nr 5033246)

Wohnmobil

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

3.3

Waga w kg (łączna):

6000

Dystans: 2064.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Od 1 lut 2020 do 1 mar 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to nic trudnego. Jeśli masz do przewiezienia coś o mniej standardowych wymiarach, czyli na przykład maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub części do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet maszynę latającą, albo jedynie posiadasz niezapakowany skuter, wówczas pojawia się zagwozdkę ze znalezieniem profesjonalnej firmy. Portal Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ utrudnień. Ze względu na fakt, że mamy w serwisie tysiące różnych firm transportowych z rozmaitą flotą wozów, dlatego bez wątpienia znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma wielkości.

    Aby otrzymać ogłoszenia dopasowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najwnikliwiej opisać pojazd. To ułatwi przewoźnikowi sprawdzić, czy posiada należyty pojazd, aby taki przewóz dokonać. W sytuacji, jeżeli wymiary lub waga aut przewyższają parametry dozwolone w ruchu drogowym, firma transportowa i jej pracownicy powinni posiadać odpowiednie certyfikaty, a w trakcie transportu wymagana jest obecność pilota. Znaczące jest poza tym określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i może sam wtoczyć się na naczepę, czy też na przykład posiada niesprawności, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport sprzętu w serwisie Clicktrans z reguły jest niższa niż typowe ceny w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku wynoszącym prawie 950 kilometrów został wykonany za 900 złotych, czyli prawie 500 zł mniej niż na ogół taki transport wynosi.