Wohnmobil (Nr 5210694)

Wohnmobil

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3.2

Waga w kg (łączna):

4500

Dystans: 2540.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicja, Santiago De Compostela

29 sie 2020


Transport pozostałych pojazdów

    Transport pojazdu osobowego to pestka. Jeżeli masz do transportu coś o mniej standardowych wymiarach, czyli np. maszynę budowlaną, przyczepę zwykłą, gokarta, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo tylko masz niespakowany rower, wtedy zaczynasz mieć dylemat z wyborem odpowiedniej firmy. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu problemów. Ze względu na fakt, że mamy w serwisie bardzo dużo różnorodnych firm z rozmaitą flotą pojazdów, więc niewątpliwie znajdą się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przewieźć twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe ma gabaryty.

    Aby zdobyć oferty dostosowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, aby jak najszczegółowiej przedstawić maszynę. To ułatwi przewoźnikowi zweryfikować, czy posiada właściwy pojazd, aby taki transport zrobić. W sytuacji, jeśli wymiary lub ciężar aut przerastają parametry możliwe w ruchu kołowym, przewoźnik i jego pracownicy mają obowiązek mieć odpowiednie uprawnienia, a w czasie przewozu konieczna jest obecność pilota. Ważne jest ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i potrafi sam podjechać na naczepę, czy też, np. posiada niesprawności, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz sprzętu w serwisie Clicktrans często bywa nie tak wysoka niż typowe stawki na rynku transportowym. Przykładowo przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym blisko 950 km został spieniężony za 900 PLN, czyli aż o 500 PLN taniej niż zwykle kosztuje.