(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnmobil (Nr 6411167)

Wohnmobil

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3.3

Waga w kg (łączna):

3100

Budżet zlecenia [€]:

650

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 555.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Baunatal

Od 14 wrz 2020 do 16 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Zurych, Zurych

Od 17 wrz 2020 do 19 wrz 2020


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to pestka. Jeśli posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych wymiarach, chociażby na przykład maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, quada, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych pojazdów, a może masz nawet maszynę latającą, albo po prostu posiadasz niespakowany skuter, wtedy zaczynasz mieć dylemat z wyborem profesjonalnej firmy. Portal Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu problemów. Dlatego, że mamy w bazie tysiące różnych firm transportowych z rozmaitą gamą pojazdów, więc na pewno pojawią się firmy transportowe, które mogą być w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada rozmiary.

    Aby zdobyć ogłoszenia dobrane do twoich potrzeb, pamiętaj, żeby jak najprecyzyjniej opisać pojazd. To pozwoli firmie transportowej zbadać, czy posiada należyty pojazd, żeby taki transport uskutecznić. W sytuacji, gdy wymiary lub waga zestawu przekraczają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy powinni posiadać odpowiednie uprawnienia, a podczas przewozu konieczna będzie obecność pilota. Kluczowe jest także określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam podjechać na przyczepę, czy też, np. ma uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz maszyny w serwisie Clicktrans nierzadko bywa mniejsza niż typowe ceny w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości blisko 950 kilometrów został zrealizowany za 900 zł, czyli prawie 500 zł taniej niż przeważnie taki transport wynosi.