(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnmobil (Nr 6488637)

Długość [m]:

6.99

Szerokość [m]:

2.26

Wysokość [m]:

2.80

Waga w kg (łączna):

3500

Dystans: 3630.00 km

Adres i termin nadania

Maroko, Sus-Massa, Tafraout

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Bad Sooden-Allendorf

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu przystosowanego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela naczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie transportu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania oraz informacja, czy naczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna jest też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, gdyż transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je dobrze przytwierdzić, żeby podczas transportu nie uszkodziły niczego w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji niedrogiego przewozu, należy wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zasugerują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na najciekawszą ofertę.