wohnmobil niesmann * bischof clouliner 800 (Nr 5827575)

Długość [m]:

8.10

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

3.90

Waga w kg (łączna):

6550

Budżet zlecenia [€]:

25000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2472.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Schweinfurt

Od 17 lip 2020 do 27 lip 2020

Adres i termin dostawy

Portugalia, Lizbona, Lizbona

Od 24 lip 2020 do 27 lip 2020


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to nic trudnego. Kiedy posiadasz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, czyli np. maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, quada, skuter śnieżny lub elementy do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo tylko masz niezapakowany rower, wtedy zaczynasz mieć kłopot ze znalezieniem profesjonalnej firmy. Giełda transportowa Clicktrans ułatwia rozwiązać ten typ utrudnień. Dlatego, że posiadamy w serwisie bardzo wiele różnorodnych firm z różnoraką gamą pojazdów, więc na sto procent pojawią się firmy transportowe, które mogą być w stanie przewieźć twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma gabaryty.

    Jeżeli chcesz dostać zlecenia dobrane do twoich potrzeb, nie zapomnij, żeby jak najdokładniej przedstawić maszynę. To ułatwi firmie transportowej ocenić, czy posiada odpowiedni samochód, żeby taki transport uskutecznić. W przypadku, gdy wymiary lub waga zestawu przewyższają parametry dopuszczalne w ruchu kołowym, przewoźnik i jego kierowcy mają obowiązek mieć odpowiednie certyfikaty, a podczas przewozu potrzebna jest obecność pilota. Ważne jest również określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i może sam wjechać na przyczepę, czy też, np. ma uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz maszyny w serwisie Clicktrans nierzadko bywa niższa niż standardowe ceny w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości około 950 kilometrów został wykonany za 900 zł, czyli blisko 500 złotych mniej niż przeważnie taki transport wynosi.