Wohnmobil (VW T3 mit Hochdach) (Nr 5011982)

Wohnmobil (VW T3 mit Hochdach)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

2200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 5917.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Burgebrach

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kirgistan, Аламудунский Район, Biszkek

14 sie 2020


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to nic trudnego. Gdy posiadasz do transportu coś o bardziej niestandardowych kształtach, chociażby np. maszynę budowlaną, naczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie posiadasz niezapakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć zagwozdkę z wyborem właściwej firmy. Giełda transportowa Clicktrans ułatwia rozwiązać ten typ utrudnień. Ze względu na fakt, że posiadamy w bazie tysiące różnorodnych firm z różnorodną flotą wozów, dlatego na pewno znajdą się przewoźnicy, którzy będą w stanie zabrać twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada wielkości.

    Jeżeli chcesz otrzymać zlecenia dopasowane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najwnikliwiej przedstawić urządzenie. To ułatwi firmie transportowej zweryfikować, czy posiada należyty pojazd, aby taki przewóz dokonać. W przypadku, jeżeli gabaryty lub ciężar aut przewyższają parametry możliwe w ruchu kołowym, firma transportowa i jej kierowcy muszą posiadać specjalne certyfikaty, a podczas jazdy konieczna będzie obecność pilota. Istotne jest poza tym określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wjechać na przyczepę, czy też przykładowo ma uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz sprzętu w serwisie Clicktrans często jest niższa niż typowe stawki na rynku transportowym. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym prawie 950 kilometrów został wykonany za 900 PLN, czyli około 500 zł mniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.