(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-12-31 15:14

wohnwagen

(Nr 2249034)
wohnwagen

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.70

Wysokość [m]:

3.5

Waga w kg (łączna):

1300.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Es handelt sich um einen Fendt Joker E Doppelachser

Oferty od Przewoźników (0)

1100 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 14:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Witam, Jesteśmy zainteresowani oprawą transportową Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5 do 25ton ładowności oraz nienormatywne. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS (500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Pozdrawiam Paweł L.

Cena (zawiera VAT): 1100 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep kempingowych

    Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia takiego pojazdu, konieczne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przystosowanego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne czynniki wpływające na koszt przewozu: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i informacja, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 PLN czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Przed transportem przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je odpowiednio przytwierdzić tak, aby w trakcie przewozu nie uszkodziły niczego w środku naczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć wariantu niedrogiego transportu, należy wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zaproponują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Welzheim, 73642, Niemcy

Od 1 kwi 2018 do 30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Berlin, 10117, Niemcy

Termin elastyczny