(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-12-31 15:14

wohnwagen

(Nr 2249034)
wohnwagen

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.70

Wysokość [m]:

3.5

Waga w kg (łączna):

1300.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport przyczep kempingowych

    Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia takiego pojazdu, konieczne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przystosowanego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne czynniki wpływające na koszt przewozu: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i informacja, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 PLN czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Przed transportem przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je odpowiednio przytwierdzić tak, aby w trakcie przewozu nie uszkodziły niczego w środku naczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć wariantu niedrogiego transportu, należy wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zaproponują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Welzheim, 73642, Niemcy

Od 1 kwi 2018 do 30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Berlin, 10117, Niemcy

Termin elastyczny