(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnwagen (Nr 4569257)

Wohnwagen

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

2000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 378.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Norymberga

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Austria, Tyrol, Ischgl

7 sty 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do najtańszych. W trakcie transportowania tego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przeznaczonego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela naczepy. Główne parametry wpływające na koszt przewozu to: wymiary, ciężar, długość trasy jak i komunikat, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je mocno zabezpieczyć, żeby w czasie transportu nie zniszczyły nic wewnątrz przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć możliwości niedrogiego przewozu, należy zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zaoferują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować najlepszą propozycję.