Wohnwagen (Nr 4687876)

Wohnwagen

Długość [m]:

5.5

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

1800

Dystans: 2079.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Wiedeń, Wiedeń

23 sie 2020

Adres i termin dostawy

Grecja, Αποκεντρωμένη Διοίκηση Κρήτης, Ρέθυμνο

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. Do transportowania takiego ładunku, konieczne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przystosowanego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Główne czynniki wpływające na koszt transportu: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy naczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, gdyż transport tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, istotne jest, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je solidnie przytwierdzić tak, aby w trakcie transportu nie uszkodziły niczego w środku naczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z opcji tańszego transportu, można wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zaoferują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje wybrać najlepszą propozycję.