Wohnwagen (Nr 4687940)

Wohnwagen

Długość [m]:

5.5

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

1800

Dystans: 2141.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Wiedeń, Wiedeń

30 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Valencia/valència

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. W trakcie transportowania tego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne parametry wpływające na koszt transportu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania jak i informacja, czy przyczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji powinno się posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, istotne jest, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je solidnie przymocować, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały nic w środku przyczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z opcji niedrogiego transportu, trzeba zlecić transport przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą ofertę.