(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnwagen (Nr 4766324)

Wohnwagen

Długość [m]:

620

Szerokość [m]:

210

Wysokość [m]:

210

Waga w kg (łączna):

1500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 316.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Neustadt In Holstein

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do tanich. W trakcie transportowania tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne czynniki decydujące o cenie przewozu: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, istotne jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je odpowiednio zabezpieczyć tak, aby podczas przewozu nie uszkodziły nic wewnątrz naczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z opcji niedrogiego transportu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zaproponują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najlepszą ofertę.