(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnwagen (Nr 4856202)

Długość [m]:

6.97

Szerokość [m]:

2.295

Wysokość [m]:

2.491

Waga w kg (łączna):

1400.00

Dystans: 531.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Overijssel, Diepenheim

23 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do tanich. Do przewożenia takiego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne czynniki wpływające na koszt transportu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz deklarację, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli taniej o 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, gdyż transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je mocno przytwierdzić, żeby w trakcie transportu nie zdemolowały nic w środku przyczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z możliwości tańszego transportu, należy wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić najciekawszą ofertę.