(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnwagen (Nr 4887294)

Wohnwagen

Długość [m]:

7.20

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

2.65

Waga w kg (łączna):

1600.00

Dystans: 2442.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Idstein

Od 1 gru 2019 do 2 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Kadyks

7 gru 2019


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do najtańszych. Do transportowania tego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela naczepy. Istotne parametry wpływające na koszt przewozu to: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji powinno się mieć specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je solidnie zabezpieczyć, żeby w czasie przewozu nie zniszczyły niczego w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z możliwości tańszego przewozu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu oraz zaoferują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na odpowiadającą nam ofertę.