(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnwagen (Nr 5147826)

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.8

Waga w kg (łączna):

2500

Dystans: 280.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Kamp-Lintfort

21 lis 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Dolna Saksonia, Neustadt Am Rübenberge

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do tanich. W trakcie przewożenia tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne parametry decydujące o cenie transportu: rozmiar, ciężar, długość trasy jak i komunikat, czy naczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy lub je odpowiednio przymocować tak, aby w czasie przewozu nie uszkodziły niczego wewnątrz naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć możliwości tańszego transportu, można wystawić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które zbadają to zlecenie i zaproponują dogodną cenę. Wówczas pozostaje wybrać najciekawszą propozycję.