(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnwagen (Nr 5270742)

Wohnwagen

Długość [m]:

7.34

Szerokość [m]:

2.30

Wysokość [m]:

2.50

Waga w kg (łączna):

1350.00

Dystans: 2358.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Neustadt-Glewe

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Santa Pola

12 gru 2019


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. Podczas transportowania tego ładunku, konieczne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przystosowanego do transportu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne czynniki decydujące o cenie przewozu: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz informacja, czy przyczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, np. mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy lub je solidnie zabezpieczyć, żeby w trakcie transportu nie zniszczyły niczego wewnątrz naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji niedrogiego przewozu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zaproponują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najlepszą ofertę.