(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnwagen (Nr 5711682)

Wohnwagen

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

2000

Dystans: 955.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Tettnang

31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Flensburg

3 sie 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. W trakcie przewożenia takiego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Główne czynniki wpływające na koszt transportu: rozmiar, ciężar, długość trasy jak i informacja, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji należy posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je dobrze przymocować, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z możliwości tańszego transportu, można wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najciekawszą ofertę.