(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnwagen (Nr 6071910)

Wohnwagen

Długość [m]:

6.80

Szerokość [m]:

2.20

Wysokość [m]:

2.35

Waga w kg (łączna):

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 740.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Aalen

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Heide

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do najtańszych. Do przewożenia tego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Istotne czynniki wpływające na koszt transportu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy przyczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innej sytuacji należy posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona jest również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli taniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy lub je odpowiednio zabezpieczyć tak, aby w czasie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć możliwości tańszego transportu, należy zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje wybrać odpowiadającą nam propozycję.