Wohnwagen (Nr 7469016)

Wohnwagen

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1500

Dystans: 1223.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Nowa Akwitania, Moliets-Et-Maa

15 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Meerbusch

30 wrz 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Podczas transportowania tego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Główne czynniki decydujące o cenie transportu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, gdyż transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je odpowiednio przytwierdzić, żeby w czasie przewozu nie zdemolowały nic wewnątrz przyczepy.

Żeby móc skorzystać z opcji tańszego przewozu, trzeba wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem oraz zaoferują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najciekawszą propozycję.