Wohnwagen (Nr 7614482)

Wohnwagen
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Wohnwagen
750 x 230 x 250 cm
1700 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1700 kg
Dystans
2314 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

20 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Wuppertal

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne parametry wpływające na koszt transportu: wymiary, waga, długość trasy oraz informacja, czy przyczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, istotne jest, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je solidnie przytwierdzić, żeby w czasie transportu nie zniszczyły nic wewnątrz naczepy.

Kiedy chcemy użyć możliwości niedrogiego przewozu, należy zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najlepszą propozycję.