Wohnwagen (Nr 7616931)

Wohnwagen
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Wohnwagen
8500 x 2500 x 3000 cm
2500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
2500 kg
Dystans
629 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Solothurn, Olten

Od 9 lip 2021 do 12 lip 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Toscana, Vada

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do najtańszych. W czasie przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu przystosowanego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne parametry decydujące o cenie przewozu: wymiary, waga, odległość do pokonania oraz komunikat, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć profesjonalną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je odpowiednio przymocować, żeby podczas transportu nie zniszczyły niczego wewnątrz naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć wariantu niedrogiego przewozu, trzeba zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zasugerują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na najlepszą propozycję.