Wohnwagen (Nr 7643634)

Wohnwagen
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Wohnwagen
550 x 210 x 225 cm
850 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
850 kg
Dystans
1827 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Itzehoe

Od 7 cze 2021 do 14 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Sant Just Desvern

Od 7 cze 2021 do 28 cze 2021


Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do tanich. W trakcie przewożenia tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Główne parametry wpływające na koszt przewozu: rozmiar, ciężar, długość trasy oraz komunikat, czy przyczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa też od tego, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej naczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli taniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy, albo je dobrze przytwierdzić, żeby w trakcie transportu nie zniszczyły nic w środku przyczepy.

Żeby móc użyć możliwości tańszego transportu, trzeba wystawić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na odpowiadającą nam propozycję.