Wohnwagen Cristall Moorea (Nr 5991629)

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

2.70

Waga w kg (łączna):

2000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 107.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Hinterzarten

19 sie 2020

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Aargau, Schöftland

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do tanich. W trakcie przewożenia tego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne czynniki decydujące o cenie transportu to: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i komunikat, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji powinno się mieć specjalistyczną maszynę, np. mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 zł czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, istotne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je mocno przytwierdzić tak, aby w trakcie przewozu nie uszkodziły niczego w środku przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć wariantu tańszego transportu, trzeba wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie oraz zaoferują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić najlepszą ofertę.