Wohnwagen Hobby 560 (Nr 6245861)

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

1600

Budżet zlecenia [€]:

150

Dystans: 134.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Userin

8 sie 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

8 sie 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Do przewożenia tego pojazdu, potrzebne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Istotne parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, długość trasy jak i informacja, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć działające koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji powinno się mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je dobrze przymocować tak, aby w trakcie przewozu nie uszkodziły niczego wewnątrz przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć możliwości niedrogiego transportu, należy wystawić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem oraz zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najlepszą ofertę.