(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-04-29 12:19

Wohnwagen ohne Tüv

(Nr 2643060)
Wohnwagen ohne Tüv

Długość [m]:

5.50

Szerokość [m]:

2.30

Wysokość [m]:

2.20

Waga w kg (łączna):

950.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do najtańszych. Do przewożenia takiego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i deklarację, czy naczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innej sytuacji trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa też od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

    Przed transportem przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy lub je mocno przytwierdzić, żeby w trakcie przewozu nie zniszczyły nic w środku naczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z wariantu niedrogiego transportu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do kilkuset firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zasugerują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować odpowiadającą nam ofertę.

Adres i termin nadania

Tossa de Mar, 17320, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krefeld, 47798, Niemcy

Termin elastyczny