(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnwagen Tabbert (Nr 4644832)

Wohnwagen Tabbert

Długość [m]:

6.8

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

1500

Dystans: 580.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Damp

29 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Much

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do tanich. Podczas transportowania tego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Istotne czynniki wpływające na koszt przewozu: wymiary, waga, odległość do pokonania oraz komunikat, czy naczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, istotne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je solidnie zabezpieczyć, żeby w czasie transportu nie zdemolowały nic wewnątrz przyczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z możliwości tańszego przewozu, można wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie oraz zaoferują interesującą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć odpowiadającą nam propozycję.