(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 08:16

Woliera

(Nr 1873211)
Woliera

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 293.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 68207
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 08:29

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-27, 10:45

Opis oferty:

Zaladunek kolo 12. Potrzebna pomoc w zaladunku i rozladunku

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ błędy na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Później warto rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak przykładowo łóżko, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby zlokalizować dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary zebranych do transportu przedmiotów, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Gniezno, Polska

Od 27 cze 2017 do 28 cze 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 28 cze 2017 do 1 lip 2017