(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 11:11

worki big bag (Nr 3005140)

worki big bag

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

190

Waga w kg (łączna):

999.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

13 worków big bag każdy waży ok 1 tony

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 109.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zajęcia całej przestrzeni, wtedy wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 


Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz inne maszyny spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka oraz furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – waga i wymiary. Trzeba także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, wypada opisać pakunek. Kluczowa jest także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy także załadunek i wyładunek. Zasadniczą informacją jest również czas zrealizowania usługi.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to zazwyczaj palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Łukowska, Krzywda, 21-470, Polska

25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Kobyłka, 05-230, Polska

27 lip 2018